Stichting Jeugdtriathlon Someren hield op zondag 30 juni de tiende editie van de jeugdtriathlon.

In verband met het warme weer werd er extra water uitgedeeld en stonden er sproeiers langs het loopparcours. 

Uitslagen: 

Startgroep A:

Elvira van Hagen 19:24
Muriëlle van Hagen 19:45
Floris Lenaerts 20:27
Fabiënne van Hagen 20:14
Ingeborg van Hagen 20:40
Tim Lenaerts 21:17
Sem Engelen 23:26

Startgroep B:

Wessel Boerekamp 21:15
Jens Rugebregt 21:43
Elise Lammerts 21:57
Zin Nasani 0:28

Startgroep C:

Stijn van de Ven 16:21
Levi Shamoun 17:07
Iris van Hoef 17:15
Lisa Karel 18:12
Maud Deenen 18:44
Yaffe Welten 18:53
Walid Nasani 21:09

Startgroep D:

Jaydee Leenders 14:40
Giel Koetschruiter 19:01
Marieke Lenaerts 19:15
Liza Koks 19:42
Tiago Da Costa 21:42
Roy Gerrits 23:45
Ibe Lenaerts 27:10

Startgroep E:

Timothy Sels 15:12
Chris Geevers 16:11
Robin Engelen 16:30
Sidney van Rooij 19:00
Tess Deenen 19:28

Startgroep F:

Sander Koks 15:19
Tijs Jonkers 15:36
Lynn Sterken 15:37
Lizzy Claessens 16:33
Ronja Pijnenburg 19:30
Vincent Lammerts 19:34

Startgroep G:

Joost van de Ven 13:52
Jop van Hoef 14:33
Sven Suijkerbuijk 14:41
Xavi Suijkerbuijk 14:41

Startgroep H:

Roos van Houts 14:54
Koen Deenen 15:20
Fleur Koster 16:18
Mick Hermans 17:18
Dorus van Hemert 20:04

Startgroep I:

Luuk Maas 12:18
Milan Veltrop 12:26
Indy Eilers 12:27
Dana Visser 12:49
Rico Haazen 13:05
Yaro Suijkerbuijk 13:55
Nout Koetschruiter 14:05
Loek De Bot 11:27

Startgroep J:

Sven Vermeulen 11:28
Tess van Moorsel 12:00
Mitch Geevers 12:27
Lorenzo Overmans 13:00
Juul Tomassen 14:25

Startgroep K:

Naud Donders 12:30
Emily Sels 12:53
Tijmen Hurkmans 13:05
Luca Vermeulen 13:52
Ryan van Rooij 14:06
Fenna Claessens 14:23
Jayden van Rooij 15:20
Nathan Szablewski 15:36
Sepp Hermans 15:44
Julian Toonders 16:45

Startgroep L:

Lara van de Moosdijk 10:24
Sem Poels 10:48
Sem Maas 10:49
Nova Sterken 14:40
Femke Hamelink 14:50
Eline Hurkmans 15:18

Startgroep M:

Merijn Van den Dungen 10:44
Lotte van de Ven 11:07
Bram Vanderplaetsen 11:39
Fleur Claessens 11:54
Lizzy Wessel 12:04
Niels Custers 12:12

Startgroep N:

Jens Martens 9:45
Yves Koster 10:03
Teijs Steffens 10:15
Valerio Overmans 10:23
Milou Toonders 12:18

Startgroep O:

Yenthe Martens 10:50
Darius Steffens 10:59
Bram Slenders 11:54
Morris Claessens 12:07
Loïs van de Moosdijk 12:58
Noan Claessens 12:59
Sem Wessel 13:10
Ylana Leenders 17:14


Trefwoorden: zwembad de abeel jeugdtriathlon someren
Geplaatst

maandag 01 juli 2019 | 08.19 uur

Laatst gewijzigd

maandag 01 juli 2019 | 09.38 uur

Auteur

Erik Bukkems


businessclub