Tennishal Asten hield afgelopen week voor de derde keer het dubbeltoernooi voor de categorieën 6, 7 en 8.

De uitslagen:

GD8 20+

                                              1          René Martens+Monique Martens                           't Root Asten

                                              2          Twan Verberne+Marjolein Schlangen                    't Root/'t Root

                                              3          Perry Gruntjens+Susan van Horssen                     't Root

                                              4          Martien Giebels+Lieke van Oosterhout                  TV de Meijvink/'t Root

DD8 20+

                                              1          Evie Kusters+Marte van Oosterhout                      't Root/'t Root

                                              2          Esther Claessens+Christel van Vlerken                  Packador/TV Packador

                                              3          Arletta van Bussel+Yvonne Welten                       't Root/'t Root 

GD7 20+ - Positie 1-4

                                              1          Johan Bakens+Hilde Verhagen                              't Root

                                              2          Patrick Rademackers+Daniëlle Dominicus             't Root/'t Root

                                              3          Ronald van de Laar+Constance Hoefnagels          TV de Meijvink/TV de meijvink

                                              3          Jeroen Hikspoors+Nienke Krouwels                      't Root

DD7 20+

                                              1          Susan van Rooij+Danijela Zivanovic                      't Lôbke/Carolus

                                              2          Kim Brans+Liesbeth Schroeder                             TV de Meijvink/de Meijvink

                                              3          Josje van den Einden+Marianne de Koning           43489/t Root 

                                              4          Marga Koolen+Danielle Lintermans                       TV de Meijvink

HD7 20+

                                              1          Maarten van Oosterhout+Toon Verstegen            't Root/TV Neerkant

                                              2          Hans Nooijen+Pieter van de Ven                           TV Packador/Packador

                                              3          Jeroen Hikspoors+Roel Mennen                            't Root

                                              3          Johan Bakens+Albert van Dijck                             't Root/'t Root

HD7 20+ - HD7 20+ verl

                                              1          Wim Feijen+Ron van der Zijden                            't Root/'t Root

                                              2          Michiel Koolen+Frans van Lierop                           de Horst

                                              3          Dave Bankers+Ronny van Oosterhout                  't Root/'t Root

                                              3          Wim van Lieshout+Kees van der Zouwen             't Root

GD6 20+

                                              1          Marcel Roy+Ingeborg Roy                                     LTC Meijel/'t Root

                                              2          Alex Philipsen+Anja van Meijl                                TV de Meijvink/de Meijvink

                                              3          Mark Snijders+Hetty van den Burg                       't Root/TV de Ren

                                              4          Paul Pelzer+Judith Dekker                                    TV Shaile/Shaile

DD6 20+

                                              1          Mariska Joosten+Ingeborg Roy                             TV de Meijvink/'t Root

                                              2          Daniëlle Dominicus+Mirjam Verspeek                   't Root/'t Root

                                              3          Nicole Das-Picavet+Astrid van Oosterhout            't Root/'t Root

                                              4          Olga van de Coevering+Rinie Roeterdink             

GD3/4

                                              1          Robert van Someren+Lotte Groothusen-Mennen  TC Liessel/'t Root

                                              2          Frank de Leeuw+Isabelle van den Bosch             

                                              3          Rob van Dinther+Veerle Janssen                         

                                              4          Huub Hendriks+Rianne Snijders                            't Root

HD3/4

                                              1          Robert van Someren+Ruben van Someren           TC Liessel

                                              2          Remco Kuiper+Mark de Louw                               't Root/TV de Heerlijkheid/ NTC '72

                                              3          Frits Raijmakers+Tom Viswat                                't Root

                                              4          Cees Adams+Paul Verleg                                      't Root

HD8: 1. Andy Kuijpers en Gerard Janssen 2. Martien Giebels en René Martens 3. Pascal van Bussel en Rob van Bussel 4. Jochen van Erp en Bart Vervoordeldonk

 


Trefwoorden: tv t root midwinterdubbeltoernooi tennishal asten
Geplaatst

donderdag 16 maart 2017 | 16.52 uur

Laatst gewijzigd

donderdag 16 maart 2017 | 16.52 uur

Auteur

Harrie van Horik


businessclub