Gerard Lomans krijgt contract voor het leven van ONDO

Het bestuur van voetbalvereniging ONDO uit Heusden is met jeugdcoördinator Gerard Lomans uit Someren tot een akkoord gekomen voor een verlenging van zijn periode als jeugdcoördinator en wel voor onbepaalde tijd.

Gerard is al een vier seizoenen met veel energie betrokken bij ONDO en hij geeft, samen met de TC Jeugd, de jeugdopleiding vorm.

Voorzitter Daniël van Schijndel: “We zijn ontzettend content met Gerard. Dat hij langer bij ons betekent voor onze club een geweldige start van het nieuwe jaar voor ons. Gerard is van wezenlijk belang voor onze jeugdopleiding en hij geeft de volle 200% iedere dag op het sportpark”.

 


Trefwoorden: ondo gerard lomans daniel van schijndel
Geplaatst

vrijdag 22 januari 2021 | 07.49 uur

Laatst gewijzigd

vrijdag 22 januari 2021 | 12.51 uur

Auteur

Harrie van Horik


businessclub