Tweede kolderieke avond van De Plekkers

Carnavalsvereniging De Plekkers uit Asten hield op zaterdag 18 januari de tweede kolderieke avond in De Klepel.

De danseressen van DéDé Dance openden met een spetterende dansact. Daarna beet Helga Cornelissen het spits af. Als Tanja Truckie (rejt op unne verkeswage) kreeg ze de zaal al direct in de greep. 

Cor Bankers kondigde daarna Jeroen's Clan aan. Een trio uit Eindhoven met een geweldig stuk cabaret. 

Na een korte onderbreking met muziek van blaaskapel De Turvers vertelde Jorlan Manders  hoe de klusjesman aan het gelossie van de pastoor is gekomen.

Na de pauze was het podium voor lakei Peter van der Maas, die het publiek inpakte.

DéDe Dance volgden daarna met een combinatie dansen met danseressen van diverse leeftijden en De Vrienden van de Plekkers Live! 

De slotact van de avond kwam van Wichard de Benis als marktmeester.

Na de laatste act was het tijd voor de grande finale waarbij Prins Fer I voor alle ex-prinsen een overheerlijk Blusbiertje had als dank voor de tomeloze inzet die zij het afgelopen jaar hebben getoond.