35e Donckcross atletiekvereniging ’t Jasper Sport (+ VIDEO)
Atletiekvereniging ’t Jasper Sport hield op zondag 8 januari alweer de 35e Donckcross rondom natuurtheater De Donck in Someren.
Uitslagen:
SEN M, Cross SEN M Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Peter van Beekveld 1983 Eindhoven Atletiek 28:21
2 Jos Elfring 1985 Asterix 29:17
3 Frans Pasmans 1978 Loopgroep PK 30:16
4 Waldo van Hemert 1985 Asterix 31:04
5 Jeroen Hommelberg 1981 Swift 31:08
6 Sam Krop 1983 Asterix 31:18
7 Niels Jacobs 1990 HAC 32:07
8 Wesley Sleegers 1984 HAC 33:14
9 Arian Adriaans 1972 Cifla 35:31
10 Frank Wessels 1986 Asterix 36:49
11 Mark Musters 1980 LOGO 38:37
M 35, Cross SEN M Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nico Boonen 1974 HAC 39:12
2 Edwin Kok 1972 HAC 39:41
SEN V, Cross SEN V Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jolanda Verstraten 1983 Scopias 15:38
2 Corine Spaans 1976 Eindhoven Atletiek 16:46
3 Serana Kemp 1984 Eindhoven Atletiek 17:00
4 Marije Peters 1993 Seven Hills Running Team 17:03
5 Angelique de Vries 1977 LOGO 18:44
6 Hetty Berlo 1980 Lopersgroep Deurne 21:30
7 Kristel Matthijssen 1992 Lopersgroep Deurne 22:36
8 Yvonne Jaspers 1991 't Jasper Sport 23:53
M 40, Cross M 40 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Joosse 1967 Phanos 31:50
2 Bram Jansen 1970 LOGO 36:52
M 45, Cross M 45 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Anton van den Heuvel 1964 GAC Gemert 32:53
2 Wim Janssen 1963 Atletiek Helden 33:04
3 Mart Stokmans 1963 HAC 35:05
4 Sam Rosen 1964 Lopersgroep Deurne 35:20
5 Mario Arts 1964 LOGO 36:16
6 Bert van Bogget 1962 AV Heythuysen 36:35
7 Anton Kivits 1963 LOGO 37:50
M 50, Cross M 50 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Bert van Nunen 1957 De Keien 31:28
2 Wil Boudewijns 1961 avVN 32:17
3 John de Rooij 1957 ATV Venray 33:17
4 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 34:00
5 Henk Flipsen 1957 AV Weert 34:58
6 John Kocken 1961 HAC 37:07
7 Thijs Verstappen 1959 AV Heythuysen 37:27
M 55, Cross M 55 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Adriaan Dekkers 1956 GAC Gemert 33:44
2 Henk van Eck 1956 GAC Gemert 34:20
3 Jan Poels 1956 ATV Venray 36:18
4 Roel Dekens 1955 LOGO 38:45
5 Frans Noijen 1952 Lopersgroep Deurne 39:02
6 Jan van de Rijdt 1952 't Jasper Sport 39:09
M 60, Cross M 60 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Jo Dat 1948 Lopersgroep Deurne 36:30
2 Piet Jaspers 1952 't Jasper Sport 36:58
3 John Williams 1950 Eindhoven Atletiek 40:29
4 Wim Verstappen 1948 HAC 41:52
5 Hans Wouters 1945 HAC 42:27
6 Joof Oosterbaan 1949 Swift 44:19
V 35, Cross V 35 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Lonneke van de Voort 1972 Cifla 21:44
V 40, Cross V 35 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Maria van Dinther-Hoogers 1967 Lopersgroep Deurne 19:07
V 45, Cross V 45 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Fiona Jaberg 1964 Lopersgroep Deurne 18:32
2 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 19:46
3 Else Carrière 1952 Cifla 20:24
4 Marianne Renckens 1947 Cifla 22:20
V 50, Cross V 45 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Rita van Nunen 1960 De Keien 19:59
V 60, Cross V 45 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mieke Toorenaar 1947 Cifla 20:50
KC M, Korte Cross Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Mark van Kessel 1989 Lopersgroep Deurne 13:58
2 Werner Gentle 1986 Lopersgroep Deurne 14:03
3 Joost Rademaekers 1987 AV Weert 14:17
4 Joep van der Zanden 1987 Wageningen 14:27
5 Rik van der Steen 1994 Prins Hendrik 14:50
6 Sander Steijvers 1984 AV Weert 14:54
7 Loek Masthoff 1987 Asterix 15:03
8 Ara van den Eijnde 1985 GAC Gemert 16:55
9 Paul Sniekers 1979 AV Weert 16:59
10 André Matthijssen 1966 Lopersgroep Deurne 17:21
11 Luc van Lierop 1990 't Jasper Sport 17:24
12 Jos van Vliet 1986 AVV 18:07
13 Eric Jacobs 1966 AV Weert 18:22
14 Jeroen van Emmerik 1966 Swift 20:21
15 A J P M Robben 1964 avVN 20:56
16 Dave Kampschreur 1945 Cifla 21:45
REC M, Cross RECR M 8 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Michiel Vanreyten 0000 Gruitrode 30:57
2 Mark Jongeneelen 0000 Someren 33:49
3 René Wijnen 0000 't Jasper Sport 33:50
4 Martijn van Beek 1976 Venlo 34:09
5 Theo Nouwens 1968 Helmond 34:22
6 Ton Groot 0000 Someren 34:43
7 Willy Kanters 0000 Griendsveen 35:00
8 Marijn Emans 1979 Venlo 35:05
9 Adrie Vlemmix 0000 't Jasper Sport 35:56
10 Pascal Hodselmans 1970 Scopias 36:09
11 Maarten van de Akker 0000 't Jasper Sport 36:19
12 Danny Didden 1969 Belfeld 37:10
13 Twan Relou 0000 Someren 37:12
14 Ad Meeuws 1958 't Jasper Sport 37:20
15 Jan Meeuws 1959 't Jasper Sport 37:49
16 Piet Jansen 0000 't Jasper Sport 38:08
17 Marcus Pronk 0000 HAC 38:22
18 Arno Theeuwen 1973 AV Heythuysen 38:24
19 Harri van de Mortel 1966 Olympus Land van Cuijk 38:33
20 Sander Zeegers 1984 Nijmegen Atletiek 38:35
21 Marcel Jansen 0000 't Jasper Sport 38:49
22 Wilfred van Heugten 1970 't Jasper Sport 39:13
23 Edwin Thissen 1970 Boukoul 39:14
24 Eddy Jansen 0000 't Jasper Sport 39:24
25 Vincent Thissen 0000 Maasbracht 39:49
26 Karel Smits 0000 Lopersgroep Deurne 39:50
27 Nick Maas 0000 Lierop 40:18
28 Eltjo Bonen 0000 NSAV 't Haasje 40:45
29 Jan Relou 1951 't Jasper Sport 40:46
30 Grard Wijnen 0000 Someren 41:06
31 Ad van der Wallen 0000 't Jasper Sport 41:37
32 Tim van Dongen 0000 Someren 42:40
33 Eric Thijs 0000 Someren 42:51
34 Mart Trines 0000 Tegelen 43:31
35 Jules Martens 0000 't Jasper Sport 43:36
36 Willy Hanssen 0000 't Jasper Sport 44:10
37 Adri Geerts 1956 't Jasper Sport 44:18
38 Johan Timmermans 0000 't Jasper Sport 44:26
39 Haske Maas 0000 Someren-Eind 44:30
40 Jos Verberne 0000 Marvel 44:34
41 Peter Sauvé 0000 Lopersgroep Deurne 44:55
42 Toon Hurkmans 0000 't Jasper Sport 45:20
43 Herman van Melick 1948 Weert 45:37
44 Evi Slegers 0000 't Jasper Sport 45:45
45 Lauran Bouwmans 0000 't Jasper Sport 46:40
46 Ruud van Dongen 0000 Someren 46:49
47 Roelof Stadman 0000 Someren 46:53
48 Norbert Berns 0000 Kranenburg 47:04
49 Hans Russens 0000 Schijndel 47:30
50 Luud Zeegers 1955 't Jasper Sport 47:35
51 Henny Loverbos 0000 't Jasper Sport 48:19
52 Jos Meeuws 1960 't Jasper Sport 49:19
53 Evi Zeegers 1983 Geldrop Runners 49:31
54 Piet Lammers 0000 't Jasper Sport 49:37
55 Gerard Koolen 0000 't Jasper Sport 50:04
56 Tiny Verberne 0000 't Jasper Sport 50:12
57 Jan Hendriks 0000 Asten 57:12
Rec V, Cross RECR V 8 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Nina van de Rijdt 1991 Atletiek Maastricht 41:50
2 Mireille Winkelmolen 0000 't Jasper Sport 42:31
3 Tonny Kersten 1961 Lopersgroep Deurne 46:29
4 Petra Sonnemans 0000 't Jasper Sport 47:32
REC M, Cross RECR M 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Koen Hendrikx 1979 Lierop 16:33
2 Dick van Hooff 1987 Deurne 16:58
3 Perry Peeters 1962 Dutch Runners Basic 17:12
4 Ger Huijs 1959 Atletiek Helden 17:33
5 Arnoud de Graaf 1963 GVAC 17:46
6 Hans Vissers 0000 Someren 17:52
7 Ton van der Honing 1964 Swift 18:09
8 Rob van Ettinger 0000 Maarheeze 18:38
9 Ton Mager 0000 Helmond 19:00
10 Sepp van de Wildenberg 1976 Budel 19:29
11 Kenny van de Ven 1981 Lopersgroep Deurne 19:56
12 Piet Jansen 0000 't Jasper Sport 20:12
13 Ger van den Buys 0000 Helmond 20:59
14 Joris Vugts 0000 Eindhoven 21:27
15 Paul de Haas 0000 't Jasper Sport 22:21
16 Ronald Sinnige 1964 AV Weert 22:58
17 Johan Marechal 1952 AV Weert 23:06
18 Henk Snijders 0000 AV Weert 23:15
19 Theo van Leeuwen 0000 LOGO 23:42
20 Lonneke van der Spek 0000 't Jasper Sport 23:59
21 John Lans 0000 't Jasper Sport 24:23
22 Dirk-Jan Hogervorst 0000 Mierlo 25:09
23 Rob de Jager 1953 Lopersgroep Deurne 27:32
24 Luc Sicking 1966 Lopersgroep Deurne 29:05
REC V, Cross RECR V 4 Plts Naam GJ Vereniging/Woonplaats Tijd
1 Wendy van Zoest 1981 Blerick 21:12
2 Jody Thijssen 1990 Scopias 21:32
3 Els de Vries 0000 't Jasper Sport 21:34
4 Jessica van de Ven 0000 't Jasper Sport 22:32
5 Gonny Manders 0000 't Jasper Sport 22:44
6 Ginny Fransen 1974 't Jasper Sport 23:56
7 Sandra van Heugten 0000 Veldhoven 23:57
8 Lijanne Lans 0000 't Jasper Sport 24:56
9 Meta van Heugten 0000 Helmond 25:36