Basisschool ’t Rendal in Lierop Gezonde School
Op vrijdag 22 april onthulde wethouder Theo Maas, geholpen door Driek Doezé en zijn kleinkinderen, op basisschool ’t Rendal in Lierop het logo van de Gezonde School.

Eric Driessen
Het is ’t Rendal gelukt het deelcertificaat Sport en Beweging binnen de gezonde school te behalen.
De school voldoet namelijk aan de kwaliteitscriteria die zijn opgesteld door deskundigen vanuit de Gezonde school.
’t Rendal vindt sport en beweging van groot belang in de ontwikkeling van de kinderen. De school werkt dan ook met de methodiek Bewegend Kind.

Eric Driessen
De school is dagelijks bezig met lessen natuurlijk bewegen, altijd buiten in de mooie groene omgeving van de school. Daarnaast is er veel aandacht voor bewegend leren en heeft de school materialen in de groepen om te voldoen aan de beweeglijkheid van kinderen. Alle groepen hebben gymlessen van een vakdocent, kortom ze zijn volop in beweging.

Eric Driessen
De school organiseert regelmatig extra activiteiten op het gebied van sport en beweging, zoals bijvoorbeeld de Koningsspelen. Zoals die op de dag van de onthulling gehouden werden.

Eric Driessen
Op SIRIS-tv, siris.nl en SIRIS-Facebook is onderstaand filmpje te zien.