Overvliegen Scouting Asten tijdens jubileumweekend
Het afgelopen weekend was het 75-jarig jubileum weekend van Scouting Asten, een weekend vol leuke activiteiten voor de bijna 130 leden van Scouting Asten.

Rob Fritsen
Op zaterdagmiddag stond het bekende ‘overvliegen’ op de agenda. Jubileum of niet, dit jaarlijks terugkerend evenement waarbij leden van de ene speltak naar de andere speltak gaan vanwege hun leeftijd, is traditioneel de opening van het scoutingseizoen.

Rob Fritsen
Onder toeziend oog van de eigen leden én tientallen juichende ouders, opa’s, oma’s, broertjes en zusjes was het dit keer de beurt aan twintig leden om het uitdagende parcours af te leggen.

Rob Fritsen
De ‘overvliegers’ baanden zich een weg door water, spinnenwebben, banden om na een heerlijke buikschuif uit te komen bij het letterlijke hoogtepunt van het parcours; de kabelbaan.
Na het volbrengen van deze laatste hindernis wachtte hen onderaan een warm ontvangst door de leiding van de nieuwe speltak.

Rob Fritsen